pl Panele naścienne drzwi wewnętrzne, przeciwpożarowe, drewniane, techniczne, akustyczne, Bielsko, Katowice, Gliwice, Warszawa, Wrocław

Panele naścienne

Panele naścienne stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań dekoracyjnych, dlatego są coraz częściej wykorzystywane w kreowaniu naszego otoczenia. Panele inspirowane naturą o delikatnych wzorach stworzą w pomieszczeniu przyjazny i ciepły klimat, z kolei charakteru przydadzą wnętrzom panele o wyrazistym rysunku drewna, oryginalnym wzorze lub ułożone w innowacyjnej kompozycji.

 

Okładziny naścienne to nietuzinkowa aranżacja, która współgrać będzie z każdego typu wystrojem: nowoczesnym, tradycyjnym, ekskluzywnym i minimalistycznym. Są one najczęściej stosowane w salonach, gabinetach, poczekalniach, recepcjach oraz pokojach dziennych czy korytarzach.

 

Nasze panele produkowane są z materiałów odpowiadających indywidualnym potrzebom Klienta. Najczęściej w produkcji są wykorzystywane płyty MDF, jednakże dla celów inwestycyjnych używamy płyt trudnozapalnych. Każda z płyt jest następnie pokrywana według zaleceń Klienta: okleiną naturalną (w naszej ofercie dostępne są różne gatunki drewna, zarówno krajowe, jak i egzotyczne) lub okleiną modyfikowaną i zabezpieczana lakierem, lub pokrywana lakierem kolorowym czy laminatem.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom architektów oraz wymaganiom Klientów, dlatego produkowane przez nas panele dostosowujemy zarówno rozmiarem, jak i wykończeniem, do aranżowanej przestrzeni.

 

Niezależnie od tego, czy zależy Państwu na podkreśleniu piękna wnętrza, nadaniu mu wyrazistego akcentu czy na zastosowaniu oryginalnej formy wykończenia ścian, wybór paneli naściennych będzie jak najbardziej trafny.

 

 

 

 Kontakt

Zapytanie ofertowe mogą Państwo składać przez poniższy formularz kontaktowy.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "DEWRO Wróbel Sp. J. " z siedzibą w Bestwinka , ul. Braci Dudów 42, 43-512 Bestwinka. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


DEWRO Wróbel Sp. J.

ul. Braci Dudów 42

43-512 Bestwinka

NIP 652-000-85-48

 

tel.       +48 32 21 40 934

 

kom.     +48 519 155 079

             +48 501 682 110

 

Drzwi wewnętrzne

Dział sprzedaży - wewn. 201, 212

Wyceny - wewn. 217, 211

Serwis - wewn. 206

Księgowość - wewn. 214

 

e-mail: dewro@dewro.pl

           wyceny@dewro.pl

           reklamacje@dewro.pl

 

  
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko